Rajd Szlakiem Tajemnic Dolnego Sląska – 1

Minęły Majówki, minęły Czerwcówki i zabieramy się ostro do przygotowań organizacyjnych Rajdu Szlakiem Tajemnic Dolnego Śląska.

Dziękujemy bardzo za wszystkie pytania i sugestie a’propos trasy Rajdu. Niestety, ale nie wszystkie możemy „wkleić” do jednej imprezy, więc będą wykorzystane przy okazji organizacji kolejnych spotkań.

Założenia są na razie niezmienne: trasa nie powinna mieć więcej, niż ok. 150 km, na trasie zwiedzamy kilka atrakcji regionu, posilamy się w miarę regionalnej kuchni, bierzemy udział w konkursach, zdobywamy nagrody, bawimy się i zawieramy nowy znajomości.

Za chwilę ruszamy na objazd trasy Rajdu, sprawdzimy miejsca, gdzie można zrobić bazę wypadową, sprawdzimy miejsca postoju i konsumpcji.

Wybraliśmy trzy miasta, w których możemy zorganizować Wystawę Jaguarów podczas Rajdu, porozmawiamy z Działami Promocji tych miast.

Program Rajdu powinien być opublikowany pod koniec czerwca, aby dać Uczestnikom trzy miesiące czasu na przygotowanie.

Szukamy obiektu większego, niż Dwór Sójki, który nas gościł w kwietniu, ale chcemy się również zmieścić w budżecie, który będzie oscylował wokół kosztów z Rajdu Śladami Diabła Boruty.

Kolejna relacja po powrocie, więc … za kilka dni.

Dodaj komentarz