Sponsorzy

Rock Oil

Rock_Oil_na_www_JCPF

 

 

 

Rock Oil jest brytyjskim producentem wysokiej jakości olejów oraz paliw będącym w 100% rodzinnym biznesem. Firma istnieje od 1928.

Rock Oil prowadzi swoją działalność w specjalnie zaprojektowanym zakładzie, znajdującym się w północno-zachodniej Anglii, gdzie obecnie produkuje się ponad 25 milionów litrów oleju i paliw rocznie. Dzięki prowadzonej obecnie przebudowie w ciągu trzech lat planujemy produkcję w skali 50 milionów litrów na rok.

Wszystkie produkty Rock są wytwarzane z najnowocześniejszych substancji chemicznych oraz olejów; są one zgodne, a nawet przewyższają wszelkie dotyczące ich państwowe oraz międzynarodowe normy branży samochodowych oraz przemysłowych.

Nasz oddany stosunek do jakości oraz ciągłego ulepszania naszej pracy zaowocował przyznaniem nam certyfikatów BS EN ISO 9001, BS EN ISO 14001, (wraz BS OHSAS 18001, o który się staramy) oraz rekomendacji czołowych producentów takich jak BMW, Mercedes, Porsche, Volvo, Iveco, Triumph, Kawasaki oraz Suzuki.

Oprócz tego przyznano nam akredytacje JASO, API, ACEA oraz NMMA, a także oficjalną aprobatę VW 504/507 – co, być może, jest najbardziej rygorystyczną normą przyznawaną przez producenta oryginalnego wyposażenia.

Rock Oil wyróżnia się światowej klasy procesem kontroli jakości a wszystkie surowce są testowane w momencie dostarczenia ich do zakładu. Ta rygorystyczna procedura jest powtarzana w czasie procesu mieszania oraz napełniania w celu zapewnienia, że wszystkie produkty wytwarzane są zgodnie z najwyższymi możliwymi normami.
http://rockoil.jpoils.pl/

_________________________________________________________________ 

Yato

logo_yato

Trwałość, perfekcja wykonania, doskonałe materiały, stal wysokiej jakości to cechy techniczne produktów YATO, których oferta dotyczy trzech dziedzin: serwisu, budownictwa i ogrodu. Ręczne i pneumatycznenarzędzia YATO są z sukcesem wykorzystywane przez specjalistów wielu dziedzin gospodarki. Wyjątkowa trwałość i wytrzymałość predysponują YATO do zastosowań w intensywnych warunkach przemysłowych i serwisowych.
http://www.yato.pl/


MotionBrand

motion_brand_logo


TurtleWax

turtle_wax


InterCars

inter_cars

Inter Cars SA to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo – Wschodniej. Oferta Spółki obejmuje również wyposażenie warsztatowe, w szczególności urządzenia do obsługi i naprawy samochodów oraz części do motocykli i tuningu. Inter Cars oferuje najszerszy asortyment części samochodowych w Europie Wschodniej. Posiada w swojej ofercie zarówno towar najwyższej jakości od powszechnie znanych i renomowanych dostawców na tzw. pierwszy montaż do produkcji samochodów jak też znacznie tańszy lecz dobry jakościowo asortyment, pochodzący od mniej znanych producentów.
http://www.intercars.com.pl/


 

Sklep V12

v12

Oferujemy nowe części zamienne do aut luksusowych i sportowych:
Jaguar, Daimler, Range Rover, Bentley, Aston Martin, Rolls-Royce,
TVR, Ferrari, Lamborghini, Maserati, Porsche. Tel. 506 11 22 04.

http://www.v12.com.pl


Vipak

vipak

Przedsiębiorstwo VIPAK jest renomowanym producentem różnego rodzaju folii oraz dystrybutorem szerokiej gamy opakowań i urządzeń do pakowania. Działamy na rynku od 1991 roku, nieustannie starając się poszerzać pakiet oferowanych produktów oraz inwestować w nowe, satysfakcjonujące odbiorców rozwiązania.

http://www.vipak.pl


Artepoint

artepoint

Jesteśmy firmą, której głównym celem jest tworzenie produktów o najwyższej jakości. Dzięki stosowaniu najlepszych dostępnych na rynku maszyn możemy produkować wysokiej jakości fototapety, plakaty, naklejki, obrazy na płótnie, a także ramki na zdjęcia. Dysponujemy 25 milionami zdjęć, z których z pewnością każdy z Was wybierze coś dla siebie. Dzięki naszemu zaangażowaniu oraz indywidualnemu podejściu do każdego klienta dokonaliśmy już wiele udanych transakcji.

http://www.artepoint.pl