V PIKNIK z MOTORYZACJĄ WIRY 16 sierpnia 2015 r. – już za nami

2015-08-16 (3) 2015-08-16 (5)

To było wczoraj, a by się chciało, aby trwało jeszcze.

Uczestnicy mówią, piszą, że było to bardzo udane spotkanie. Jako jeden z organizatorów, nie potrafię tego obiektywnie ocenić, tym bardziej, że zawsze widzę pewne niedociągnięcia (nie było lodówki, a prąd był z przerwami).

Traktuję udział w V Pikniku, jako kolejną naukę przed VI Piknikiem i … trzeba coś wymyślić, aby było jeszcze lepiej … zabierzemy lodówkę 🙂

Szczególne podziękowania należą się Maciejowi (MaciejCat), który niezmiennie nas mobilizuje do wszelkiej aktywności klubowej przy okazji imprez organizowanych w Wielkopolsce. Udział w Pikniku, to pomysł Macieja i … dziękuję Ci za to, bo było warto.

Oczywiście, Twórca Pikniku, Sołtys wsi Wiry, Dominik Występski, to osoba, która kreatywnie rozwija tę inicjatywę i pomimo „historycznych” problemów z organizacją, idzie do przodu, nie oglądając się na oponentów. Tacy ludzie tworzą przyszłość. Brawo Dominik !

Cichym, skromnym współorganizatorem naszych wszystkich imprez, jest Krzysztof (Artepoint – Ryan Driver), który nie lubi hałasu, pozostaje w cieniu, ale cała oprawa graficzno-poligraficzna oraz pokaźne środki sponsorskie, jakie łoży na Klub, powodują, że się rozwijamy i jesteśmy coraz bardziej widoczni.

Dziękuję Ci Krzyśku w imieniu Klubu.

Nie można zapomnieć o Uczestnikach spotkania, Członkach Klubu, którzy mimo wakacji i upałów, stawili się licznie na Pikniku.

2015-08-16 (14)

Dziękuję wszystkim przybyłym za postawę, za integrację, za dobrą zabawę.

Może ten wpis jest, jak laurka dla współorganizatorów, ale czasem trzeba się oderwać od „odliczania” kolejnych imprez i podziękować tym, dzięki którym doskonale się bawimy.

1. Plakat

Teraz zabieramy się ostro za przygotowania do Rajdu Szlakiem Tajemnic Dolnego Ślaska.

Przygotowania trwają od wiosny, ale zawsze pojawiają się jakieś nowe pomysły, które trzeba doszlifować i opracować ich oprawę wizualną.

Do zobaczenia na Rajdzie.

Dodaj komentarz