Rajd Doliną Noteci 17-19.10 2014r.

W dniach 17-19 października 2014 roku odbył się Rajd Doliną Noteci.
rajd39Rajd został zorganizowany przez uczestników Forum Jaguar Club Poland.

Trasa Rajdu przebiegała przez miasta, miasteczka oraz lasy Puszczy Noteckiej.

Odwiedziliśmy Rezydencję Senatora Henryka Stokłosy, gdzie w największym prywatnym muzeum trofeów myśliwskich, podziwialiśmy osiągnięcia myśliwskie Pana Senatora.

Kilka miłych chwil spędziliśmy w hangarze statków powietrznych Pana Senatora, a następnie udaliśmy się do centrum Piły, gdzie przez jakiś czas wystawialiśmy nasze samochody ku uciesze mieszkańców miasta.

Następnie udaliśmy się na trasę przez malownicze miejsca Puszczy Noteckiej, która skrywa takie zacisze, jak Hotel Smolarnia, gdzie uczestnicy mieli możliwość odpocząć przy kawie i ciastku.

Po drodze mieliśmy do listę zadań, których wykonanie miało być oceniane podczas wieczornej biesiady. Zrobiliśmy wiele zdjęć, policzyliśmy bocianie gniazda przejeżdżając przez Romanowo Górne i Dolne, a w Czarnkowie, w Restauracji Parkowej przysiedliśmy przy przekąsce obiadowej.

Wieczorem, na Rancho, które było naszą bazą wypadową podczas Rajdu, skryliśmy się z zaciszu drewnianej chaty, gdzie przy ogniu grill’a, jedliśmy, piliśmy i … zaplanowaliśmy powołanie formalnego klubu pod nazwą Jaguar Club Poland Foundation, ale to już zupełnie inna opowieść, którą będzie można poznać czytając nasz Blog.

Zapraszamy na fotorelację z Rajdu Doliną Noteci.

Zobacz galerię zdjęć

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *